Skip navigation

ENG · GER · RUS · FRA · POL · HUN · SPA | Main · Pos · Neg · IE+ · IE- · Prn · Pda · CSSoff

OK2RKB » Fotky » Seznam fotogalerií | ---

Seznam fotogalerií

Fotogalerie z akcí OK2RKB

Fotogalerie z původních stránek OK2KBA

Zde jsou fotogalerie, které byly přepracovány z původních osmi fotogalerií zveřejněných na již zrušených stránkách OK2KBA.

Fotogalerie připravené v letech 2007-2010 pro stránky OK2RKB

Při přípravě nového webu OK2RKB byly připraveny v letech 2007 až 2010 menší sady fotografií určené pro vkládání do textů na stránkách, vybrané z většinou rozsáhlejších fotogalerií prezentovaných ve formátu tehdejší fotogalerie HCJGAL. Zde jsou tyto menší výběry:

Kompletní fotogalerie

Zde jsou odkazy na kompletní sady fotek z akcí OK2RKB, umístěné nyní na hlavní doméně webu OK2PPK. Z důvodů omezení místem na starém webu OK2RKB byly fotky prezentovány dvěma způsoby. Vybraná menší část fotek, u které se počítalo, že bude využita pro doplnění do textu, musela být pevnou součástí webu, a proto byla zahrnuta do interních fotogalerií, jejichž přehled je uveden výše. Plné sady fotek pak byly prezentovány formou fotogalerií HCJGAL, u kterých se počítalo, že jsou na webu jen dočasně a po dojítí místa se starší sady budou postupně odmazávat. Fotky, které se nacházely v obou typech fotogalerií, pak byly na webu pomocí pravidel v souborech .htaccess přesměrovávány tak, aby je na web stačilo fyzicky umístit ve skutečnosti pouze jednou. V současnosti jsem fotky rozdělil tak, že na novém webu OK2RKB jsou nové fotogalerie jen z výběrů fotek používaných pro doplnění textu, a kompletní staré nebo i nové fotogalerie ze zdrojů OK2PPK jsou fyzicky přesunuty na web OK2PPK.

Odkazy na fotogalerie členů nebo známých na jiných webech

Z některých soukromých vysílacích akcí poslali kluci odkazy na svoje sady fotek na jiných serverech, zde jsou shrnuty:

 

Nahoru